מאמרים

אירועים חגיגיים במלונות באילת – האם זה משתלם? - חלק II

סוף שבוע באחד ממלונות אילת המפנקים, יחד עם כל המכרים והחברים הקרובים, בנוסף לחתונה עצמה כמובן, יהוו אירוע שאף אחד מהאורחים לא ישכח (ולא ירצה לשכוח..) לעולם. ללא ספק מדובר בדרך ייחודית, מקורית ומפנקת לחגוג את יום החתונה.

אך מה בנוגע לעלויות? הן וודאי גבוהות יותר כאשר מדובר בחתונה בבית מלון באילת (כולל שהיה של לילה אחד לפחות עבור האורחים וכד'..) מאשר בכל חתונה רגילה אחרת, הנערכת בקרבת הבית.

ובכן, חתונה בבית מלון באילת עשויה להיות אפשרית מבחינה כלכלית, במידה ובוחרים בקפידה את בית המלון, ומתכננים בקפידה את החתונה. למה הכוונה? ובכן, בבחירה קפדנית של בית המלון, הכוונה ברורה – לבחור בית מלון אשר אינו גובה תעריפים גבוהים מדי עבור האירוע ואירוח האורחים, אך עדיין כזה שיהיה מפנק והודר מספיק עבורכם. אם הולכים על חתונה שאינה בעונה החמה (אביב וקיץ..), המחירים יכולים לרדת משמעותית, כאשר מזג האוויר באילת בחורף רק הופך נעים ונוח יותר מאשר בקיץ, כך שמרוויחים מכל הכיוונים.

ולמה הכוונה ב"לתכנן את החתונה בקפידה"? ובכן, בתור התחלה, לא להזמין את כל העולם ואשתו. אם החתונה והאירוח במלון יעלו לכם יותר מאשר מנות רגילות בחתונה רגילה, הזמינו רק את החברים והמשפחה הקרובה – אנשים הקרובים אליכם באמת. סביר להניח, שהם אפילו יתנדבו לשלם על שהייתם במלון בסופו של דבר...

חזרה לחלק ראשון