מאמרים

כיצד ליצור היכרויות אשר יובילו לטבעת המיוחלת? - חלק II

טבעות האירוסין ו/או הנישואין מסמלות את ההיכרות המשמעותית והעמוקה ביותר בחיים שלנו כבני אדם. הטבעת העגולה מסמלת את המעגל הנצחי והבלתי ניתן לשבירה שאנחנו מעוניינים ליצור יחד עם בן/ת הזוג שלנו, ולכן היא מצריכה היכרות מיוחדת במינה על מנת שנשלוף אותה מהקופסה.

מלבד להלך הרוח בו אנו נמצאים בעת שאנחנו יוצרים היכרויות חדשות ומקווים כי הם יביאו לטבעת המיוחלת, עלינו גם לנסות כמובן ולכוון לעבר כיוונים בהם הסיכוי שלנו גדול יותר. למשל – כדאי אולי שנסתובב במקום בו נמצאים עוד אנשים השותפים לנו מבחינת תחומי העניין בחיים (מה שוודאי יעלה את סיכויינו ליצור היכרויות עם מישהו או מישהי המתאימים לנו בדיוק..), כדאי ש"נתחיל" רק עם אנשים הנראים לנו כאילו הם מתאימים לנו, וכי נצהיר מיד בהתחלה כי אנחנו מחפשים משהו רציני. בהקשר זה, מומלץ כמובן לא לציין במהלך השיחה הראשונה שלכם עם אותו בחור או בחורה כי אתם מעוניינים ליצור היכרות שתביא לשליפת הטבעת המיוחלת – כנראה שזה ילחיץ ויבריח אותם מיידית, אבל בהחלט כדאי להעניק את הרושם כי אנחנו מחפשים אחר משהו מיוחד ועמוק, ולא רק אחר היכרות חולפת ושטחית.

אם נתכוונן וננסה בכל הכוח שלנו ליצור היכרויות מיוחדות, כאלו אשר יביאו לשליפת הטבעת המיוחדת, זה יגיע. אבל אנחנו חייבים להאמין על מנת שזה יקרה, ולהמשיך ולנסות שוב ושוב...

חזרה לחלק ראשון